Drewniane meble do przedpokoju

meble na wymiar
Meble na wymiar 2020

Od wieków drewno było materiałem znanym i cenionym przez ludzi. Dawniej wykorzystywane było do budowania domów, schronień, narzędzi, przedmiotów codziennego użytku. Obecnie drewno jest cenionym materiałem w stolarce, budownictwie oraz dekoratorstwie. W Polsce posiadamy niezwykle długą i ciekawą historię tworzenia z drewna różnorodnych rzeźb, mebli – wiele z nich zachowało się do dzisiaj i stanowią wspaniałe zabytki, głównie w kościołach czy muzeach.Chcąc urządzić w dobrym guście przedpokój warto zwrócić uwagę na meble z drewna do przedpokoju, które zawsze wyglądają ponadczasowo. Są nie tylko trwałe, ale również eleganckie. W naszym sklepie Górna Półka znajdą Państwo wiele interesujących produktów, wykonanych z różnorodnych gatunków drewna.

PRZEDPOKÓJ Z DREWNIANYMI MEBLAMI – STYL I ELEGANCJA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór mebli do przedpokoju czy korytarza .Polecane przez nas komody na buty, wieszaki lub szafki cechują się wyjątkowa różnorodnością oraz funkcjonalnością. Częstym, a zarazem idealnym wyborem są meble z drewna do przedpokoju, które tworzą przytulną i spokojną atmosferę.Ten rodzaj mebli występuje w różnych odcieniach, ciemniejszych i jaśniejszych, który często wpisuje się w skandynawską stylistykę. Do przedpokoju w szczególności polecamy drewniane szafy na ubrania, szafki na obuwie oraz lustra wiszące. Ciekawym pomysłem na dodatkowy, a zarazem praktyczny mebel są także straponteny, czyli składane siedziska pomocne podczas zakładania butów. Przedpokój z drewnianymi meblami wpisuje się w najnowsze trendy aranżacyjne. U nas znajdziesz zarówno nowoczesne jak i klasyczne propozycje na jego umeblowanie.

Czym więc wyróżniają się meble z drewna do przedpokoju?

Meble z drewna do przedpokoju wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wielu klientów – zapewniają one wysokie walory użytkowe, ponadto są gustowne i estetyczne. Meble dębowe czy jesionowe sprawią, że domownicy i goście poczują wyjątkową atmosferę panującą we wnętrzu i z pewnością niejeden zachwycą się naturalnym pięknem mebli. Odpowiednie wykonanie sprawdzi się doskonale zwłaszcza wówczas, gdy nie dysponujemy dużą powierzchnią, a pragniemy dostępne miejsce zagospodarować możliwie najefektywniej.

NIEWYMIAROWY PRZEDPOKÓJ – JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNIE MEBLE?

Przedpokój to bardzo ważne miejsce ze względu na to, że jest pierwszym miejsce do którego zapraszamy naszych gości. Niestety przedpokój nie jest łatwą przestrzenią do aranżacji. Zazwyczaj ma nieregularny kształt, mały metraż a poruszanie się po nim utrudniają dodatkowo drzwi wejściowe, drzwi do pokojów oraz często schody na piętro. Miejsce to spełnia różne funkcje, ponieważ trzeba do niego wstawić wiele sprzętów, które używamy rzadko, na przykład sezonowo. 

Jak więc urządzić przedpokój, aby wyglądał wyjątkowo?

Nie wszystkie mieszkania posiadają przestronny przedpokój ,ale nawet w niewielkim pomieszczeniu jesteśmy w stanie zaprojektować coś praktycznego i pojemnego. Niezliczona ilość kurtek i butów wymaga mebli, które pomogą to pomieścić. Ciekawym rozwiązaniem mogą tu być meble na wymiar do przedpokoju, które znakomicie rozwiążą wszystkie problemy. Zaletą takich mebli jest to, że każdy mebel będzie do siebie pasował i nie musisz się już martwić, że jakiś mebel będzie odstawał od drugiego. Dlatego też meble na wymiar są dobrym rozwiązaniem i jeśli masz środki finansowe na złożenie takiego zamówienia, na pewno będziesz zadowolona z efektu końcowego.

Meble na wymiar do przedpokoju powinny tworzyć jedną, spójną całość oraz pasować do koloru ścian jak również podłogi.

Warto wyposażyć przedpokój w szafę przesuwną, która wypełni główną część pomieszczenia, a następnie należy wygospodarować miejsce na szafki na buty oraz wieszaki na ubrania. Dobrze sprawdzi się również stolik i krzesło lub ławeczka. Stolik to miejsce na drobiazgi, jak klucze a ławeczka ułatwi zakładanie obuwia. Dopełnieniem aranżacji jest lustro, najlepiej takie, które pokazuje całą sylwetkę


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *