Zacznij blogować – jak założyć bloga?

Kiedy wybrałeś sobie za cel założenie bloga musisz odpowiedzieć sobie – po co? Powodów może być bardzo dużo. Od zarobku do dzielenia się swoją pasją. Jeśli odpowiedź przychodzi ci łatwo to w tym artykule znajdziesz odpowiedź na kolejne generalne zapytanie: jak założyć bloga? Na początek potrzebujesz hosting. Bez niego nie postawisz bloga. W zależności od firmy hostingowej ceny nie są wysokie. Po drugie – domena. Koszt tego duetu waha się od 100zł do 300zł rocznie. W następnej kolejności jeśli nie wiesz jak założyć bloga to powinieneś wiedzieć, że potrzebujesz jakiejś blogowej platformy. Możesz skorzystać z darmowego WordPressa.

zakładanie bloga

Kiedy wciąż nie wiesz jak założyć blogaporadnik na pewno ci pomoże. W Internecie jest masa wiedzy na temat postawienia i prowadzenia własnego bloga.

Jak zarabiać na blogu?

W czasach Internetu nieprzerwanie słyszy się dysputę na temat tego czy na blogu da się żyć, a jeśli tak – to jak zarobić pieniądze na blogu i jak założyć bloga? Jest wiele możliwości, a zyski najlepszych, czyli najbardziej popularnych blogerów osiągają wynik liczony w milionach. Kiedy już doskonale zdajesz sobie sprawę jak założyć bloga – jednym z popularniejszych czynności na dochód pasywny są sponsorowane artykuły. Aby jednak, ktoś takim artykułem był zainteresowany, na twoim blogu muszą znajdować się przede wszystkim wyśmienite jakościowo treści o doskonałym poziomie merytoryki.

Uzupełniająco warto postarać się o estetyczną stronę treści i przed wrzuceniem wpisu należycie go obrobić. Gdy nasz blog posiada duży ruch i widownię to możemy oczekiwać na kontakt od różnych inwestorów, które chętnie zareklamują swój produkt za naszym pośrednictwem. Gdy dzierżymy już wyśmienicie wyrobioną markę to możemy liczyć nawet na zaproszenie do telewizji i stać się osobą rozpoznawalną – a to tylko pomnoży nasze zarobki na blogu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here