Droga do ładnych brwi – Czyli Makijaż permanentny a dokładniej microblading w Szczecinie

Wiele z Was najpewniej myślało już o korygowaniu brwi za pomocą microbladning.

Ale chyba jeszcze nigdzie nie spotkałam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Dlatego więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading z bliska, zapraszam do mojego lektury.

Makijaż permanentny nie wykonuje się maszynką do popularnego tatuażu ale właściwym piórem na które składa się tzw. pen oraz mikroostrze – stworzone z orgomu igiełek ułożonych w prostej linii, te łudząco przypominają mały skalpel. Dlatego również jest to bardzo dokładna praca, wymagająca wrażliwej dłoni, bo każdy maciupki włosek jest wykonany ręcznie i za każdym razem dobrze wykonany. Po narysowaniu włosków za pomocą pena, brwi dodatkowo będą namaszczane na krótką chwilę pigmentem, aby się jeszcze bardziej zakolorowały. Makijaż Brwi to sposób na utrwalenie makijażu przez długi okres, bez konieczności codziennego malowania. Mając ochotę być w każdej sytuacji wyjątkowa, zarówno na saunie, siłowni jak i na weselu koleżanki, a makijaż ma być trwały to koniecznie zastanów się nad microbladning.

Makijaż permanentny Szczecin

Czy zabieg makijażu permanentnego boli?

Nie będę kłamała – nie jest na 100% niebolesny. Pomimo stosuję się specjalistycznej maści i znieczulenia na bazie lidokainy. Ja osobiście czułam lekki ból połączony z dziwnym odczuciem drażniącej skóry. pomimo to końcowy efekt po zrobieniu microblanding spokojnie rekompensuje wam ten delikatny dyskomfort i gdybym miała iść na zabieg ponownie to raczej nie wahałabym się ani chwili.

Jak dużo kosztuje microblading w Szczecinie?

Makijaż permanentny w Szczecinie kosztuje od 400 pln do 1350 pln w zależności od salonu oraz artystki , która wykonuje zabieg. W cenie wliczony jest makijaż uzupełniający, który wykonujemy zazwyczaj po 20 dniach, kiedy Twoje brwi się zagoją. Wtedy powinniśmy minimalnie poprawić ich wygląd, dorysować kreski w miejscach, gdzie jest ich za mało a także do koloryzować. Efekty microbladingu trzyma się od pół roku do trzech lat.

Zarezerwuj wizytę w znanym studiu microbladingu w Szczecinie

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *