Naprawa rolet Szczecin

Naprawa i serwis rolet Szczecin

Lato to okres, kiedy dni są najdłuższe, a promienie słońca najcieplejsze. Chcąc chronić swoje mieszkania i domy przed zbyt silnym nagrzaniem, wielu ludzi montuje w oknach rolety zewnętrzne. Nie licząc efektywnej ochrony przed nasłonecznianiem, zapewniają one dodatkowo intymność i pełnią funkcję zabezpieczenia antywłamaniowego. Jednak tak samo jak każde inne urządzenie mechaniczne, wyposażone w ruchome elementy, tak samo rolety zewnętrzne wymagają serwisowania. Istnieje duża ilość powodów, dla których serwis rolet powinien być zamawiany przynajmniej raz do roku, a najlepiej dwa razy.

Naprawa rolet Szczecin

Przede wszystkim dla płynności działania rolet, szczególnie ważne jest zapewnienie smarowania mechanizmów zębatych

To one odpowiadają za płynne, lekkie i ciche podnoszenie i opuszczanie rolet okiennych i drzwiowych zewnętrznych. Spełniając Państwa oczekiwania, w ofercie naszego serwisu pojawiła się naprawa rolet Szczecin, dostępna dla osób prywatnych, jak i firm mających jeden z dowolnych gatunków rolet zewnętrznych.

Oferujemy Państwu fachowy serwis rolet gwarancyjny i pogwarancyjny dla wszystkich rodzajów rolet zewnętrznych wszystkich producentów. W wachlarzu naszych usług znajduje się zarówno naprawa rolet sterowanych ręcznie, jak i elektrycznie. Wymiana pojedynczych części, uszczelek, oczyszczanie mechanizmów i wiele innych usług serwisowych, które sprawią że Państwa rolety na nowo będą działać tak, jak tuż po zamontowaniu. Kiedy warto zdecydować się na serwisowanie i przegląd rolety okiennej lub drzwiowej Państwa budynku? Istnieje wiele objawów wskazujących, że zadanie to powinno być wykonywane jak najszybciej.

Serwis rolet Szczecin

Głośna praca rolet – kiedy zauważą Państwo, że podnoszeniu i opuszczaniu rolet towarzyszy hałaśliwy, metaliczny odgłos, znaczy to, że brakuje smarowania. Konieczne jest wówczas natychmiastowe naoliwienie mechanizmu, szczególnie w przypadku rolet elektrycznych. Niedostatek smarowania oznacza zwiększone tarcie, co może zniszczyć silnik. W tym momencie koszty naprawy będą zdecydowanie wyższe, niż standardowy serwis rolet. Utrudnione podnoszenie i opuszczanie rolet – w czasie gdy rolety z trudem się podnoszą i opuszczają lub wyczuwają Państwo, że coś  utrudnia ich ruch, również powinno się wezwać serwis rolet Szczecin. Prawdopodobną przyczyną są zanieczyszczenia stałe, które mogły zablokować prowadnice lub przedostać się do kasety rolety, utrudniając działanie mechanizmów. Serwis zajmie się ich dokładnym oczyszczeniem, a jednocześnie przeprowadzi przegląd innych części, upewniając się, że są w dobrym stanie i działają bez zarzutu.

Awaria mechaniczna

Czasami rolety zewnętrzne Szczecin ulegają mechanicznym uszkodzeniom . Piłka uderzająca w rolety lub zamierzone uderzenie głową bądź próba zdewastowania rolet przez włamywacza. Te działania mogą pozostawić permanentny ślad w postaci wgniecenia, wygięcia, a czasami i złamania rolety. W zależności od stopnia uszkodzenia, może to całkowicie uniemożliwić jej opuszczenie lub podniesienie. Wówczas konieczna jest fachowa naprawa rolet Szczecin, polegająca na zmianie uszkodzonych elementów na zupełnie nowe. Nasz serwis rolet wykona te prace prędko, jak należy i w dobrej cenie. Zapraszamy do kontaktu poprzez mail lub telefon, celem uzgodnienia terminu przeprowadzenia serwisu lub naprawy, a także oszacowania potencjalnych kosztów tej usługi. Zapewniamy wykonanie napraw na oryginalnych elementach wszystkich dostępnych na rynku producentach lub wysokiej jakości częściach zamiennych.

Markizy w Szczecinie

Jeśli, zaś interesuję Was montaż Markizy w okolicach Szczecina, wato zajrzeć na stronę firmy techcolor.pl w celu zapoznania się z ofertą.

Zobacz więcej na:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *