Hand writing never stop learning on a white board

Warszawa wyższa szkoła

Marek ledwo co rozpoczął naukę w szkole średniej, a już zaczął poszukiwać różnych informacji o uczelniach a także kierunków studiów, które byłyby jak najbardziej zgodne z jego zainteresowaniami oraz wszystkimi planami na nieco odległą przyszłość. Jednej rzeczy był niewątpliwie pewny, bardzo chciał studiować w Stolicy. Postanowił tak, dlatego że pragnął w końcu poczuć, jak żyje się w takiej miejskiej dżungli oraz móc korzystać z wszystkich jej atrakcji.

Biegnij za marzeniami

Od momentu kiedy zaczął naukę w gimnazjum, a teraz już w liceum, stale słyszy przykre komentarze, jaki z niego wieśniak. W domu nie miał internetu, zatem postanowił skorzystać z biblioteki a także z rumieńcami na buzi wpisał w wyszukiwarkę internetową: wyższe uczelnie w Warszawie. To prawdziwa dusza kreatora. Własną wyobraźnię a także zmysł kreatywny chciał przekształcić na coś, na czym byłby w stanie zarabiać sobie przyzwoite sumy pieniędzy, aby później pomóc jeszcze rodzicom, w momencie kiedy będą starsi i nie będą potrafili już tak zajmować się gospodarstwem.

Wybór wyższej szkoły w Warszawie

Stąd pomysł padł na kierunki studiów które związane są z marketingiem internetowym. Po paru minutach doszedł do wniosku, że wybór szkoły nie będzie prosty a także będzie czekać go skrupulatna analiza, dlatego że jak się okazało, prawie że wszystkie uczelnie posiadają w swojej ofercie kierunki związane z marketingiem, natomiast każda z nich oferowała tego typu tematy w ramach specjalizacji kierunków handlowych. Niestety nie o to właśnie mu chodziło. On widział się w zespole kreatywnym znanej agencji reklamowej, a nie na stanowisku handlowca. Musiał zawęzić wyszukiwanie, wpisując w wyszukiwarce: promocja a także reklama warszawskie uczelnie. W tym momencie Markowi pojawiły się kierunki bardziej zbliżone do tego, czego szukał. Oglądając dokładnie wszystkie propozycje, w końcu trafił na kierunek idealny dla siebie. Ku zdziwieniu dopiero wpisanie frazy bez polskich znaków: zarzadzanie marka przyniosło pożądany efekt.

krok przy wyborze wyższa szkoła w Warszawie

Szczęśliwy szybko sobie wydrukował całą listę książek które były potrzebne na tym kierunku. Wiedział, że w szkole średniej nie odnajdzie nic z tychże pozycji. Postanowił zatem, że założy sobie konto, i poszuka kogoś na profilach społecznościowych tego kierunku, kto użyczy mu swojego konta, aby wypożyczyć w bibliotece książki lub co najmniej zrobić sobie ksero. Zrobił swój pierwszy krok w kierunku swoich własnych marzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here