Jak działa leasing dla samochodów?

Autoryzowany serwis samochodów marki Opel Auto Żolibórz przygotował w swojej ofercie wiele form leasingu, które posiadają wiele zalet dla osób zainteresowanych takim samochodem jak opel dla firm jak indywidualnych. Opłata wstępna przy przystąpieniu do leasingu Opel rozpoczyna się od pięciu procent wartości ceny auta w wybranych modelach dzięki czemu już przy niewielkim kapitale początkowym możemy uzyskać pozytywną decyzje o przyznaniu finansowania, które możemy już uzyskać w ciągu doby.

leasing opel

Wychodząc naprzeciw klientom oferty Opel leasing zostały tak opracowane by dostosować się do możliwości finansowych klienta takich jak okres trwania umowy i struktury płatności a także  akceptacji w przypadku nowo otwartych firm. Firmy korzystające z tego rodzaju finansowania posiadają dostęp do specjalnych ofert, profesjonalną obsługę serwisową oraz możliwość ubezpieczenia wraz z likwidacją szkód przez cały okres umowy. Leasing Opel przedstawia trzy możliwości.

Pierwszą jest Leasing operacyjny w której auto w leasingu należy do leasingodawcy (firmy leasingowej). W tym przypadku leasingobiorca nie może dokonywać odpisów amortyzacyjnych. Kosztami uzyskania przychodu leasingobiorcy są raty leasingowe, do których dolicza się podatek VAT oraz opłata początkowa. Po ukończeniu umowy leasingobiorca ma możliwość wykupienia samochodu.

Drugą jest Leasing finansowy w którym samochód zostaje dopisany do własności leasingobiorcy, czyli odwrotnie do  leasingu operacyjnego. Leasingobiorca odpisuje koszty amortyzacyjne, a do kosztów uzyskania przychodów dolicza część raty leasingowej. Leasingobiorca podatek wat opłaca wraz z pierwszą ratą w całości. Po ukończeniu umowy samochód należy Leasingobiorcy.

Trzecią jest Leasing Konsumencki który przeznaczony jest dla klientów indywidualnych. Leasingobiorca nie jest właścicielem samochodu w trakcie oraz po ukończeniu umowy lecz ma możliwość wykupu samochodu. Jest to alternatywna forma finasowania co do kredytu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *