Zabiegi gabinetów medycyny estetycznej

Zabiegi gabinetów medycyny estetycznej w mieście Szczecin

Kluczowym obszarem zainteresowania medycyny estetycznej jest poprawa życia konkretnego pacjenta pod względem jego atrakcyjności fizycznej. Medycyna estetyczna umożliwia wyeliminowanie niedoskonałości o różnym podłożu, co ma wpływ na wzrost zadowolenia i satysfakcji z własnego wyglądu. Medycyna estetyczna jest dzisiaj jedną z najdynamiczniej rozwijających się jeśli chodzi o dbanie o urodę. Główne przyczyny tego trendu znaleźć możemy przede wszystkim we wzrastającej świadomości kobiet, które coraz lepiej uzmysławiają sobie, że szybko upływający czas jest wprawdzie nieuchronny, niemniej jednak już tempo jego biegu zależne jest w bardzo dużej mierze od nas. Przeciwnie do zabiegów plastycznych, medycyna estetyczna ma przede wszystkim za zadanie spowolnić maksymalnie, a częstokroć odrobinę cofnąć upływ czasu. Jednocześnie ingerencja medycyny estetycznej w wygląd jest całkowicie naturalna, pacjentka będzie wyglądać młodziej, niemniej jednak nie poprzez naciągniętej nienaturalnie skórze lecz wskutek zabiegów które powodują efekt „zrelaksowanej cery”.

Medycyna estetyczna oferuje swoim pacjentom pełen zakres różnych zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia i ujędrnieniu skóry (głównie na twarzy, ale i dłoni czy stóp), usunięcia/wypełnienia zmarszczek a także bruzd, wypełnienia kości policzkowych, doliny łeż, zniwelowania worków pod oczami, poprawienie kształtu buzi, zniwelowanie przebarwień, wygładzenie blizn potrądzikowych/ pooperacyjnych, eliminacji rozstępów/cellulitu/ nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawa kształtu ust;
zwężenia poszerzonych porów, zamknięcia rozszerzonych porów skóry,
redukcji nadpotliwości, usunięcia estetycznego znamion, tatuażu, rumienia/ tłuszczaków/brodawek, korekcji uśmiechu/kolorytu uzębienia/ zgryzu, leczenia objawów trądziku różowatego; zmniejszenie zmarszczek, wygładzenie przebarwień, spłycenie bruzd a także wszelkich nierówności skóry. Odpowiednie środki, o stężeniu znacząco wyższym niż dostępne w popularnych kremach czy w zwykłych gabinetach kosmetycznych przyczyniają się do znacznej poprawy nie tylko samego wyglądu, ale także napięcia i wypełnienia skóry na całym ciele. Bardzo istotne są tu przede wszystkim dwie kwestie dla każdego pacjenta: przede wszystkim całkowite bezpieczeństwo stosowania, brak jakichkolwiek komplikacji skorelowanych niejednokrotnie z rozmaitymi zabiegami chirurgicznymi oraz dodatkowo brak konieczności ograniczenia uprawiania aktywności – nie ma tu potrzeby hospitalizacji. Zdecydowana większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej opiera się na zabiegach o charakterze nieinwazyjnym jednakże są one trochę bardziej zaawansowane oraz działają niewątpliwie na głębsze warstwy skóry aniżeli zwykła kosmetologia. Znacząca większość osób ma blizny potrądzikowe – pamiątkę po okresie dojrzewania, którą najczęściej usiłujemy zamaskować bardzo grubą warstwą podkładu i dopiero wówczas będziemy mogli się radować gładką buzią. Poszukując szybkiej drogi powrotu do gładkiej skóry odkrywamy wszystkie możliwości, które proponuje nam właśnie medycyna estetyczna. Jest ona wręcz idealnym rozwiązaniem do osiągnięcia gładkiej skóry poprzez usuwanie tego typu blizn.

Działania medycyny estetycznej

Rodzaj tej medycyny umożliwia również całkowicie bezpieczne bezpieczne zabiegi: powiększanie ust Szczecin przy wykorzystaniu bezpiecznych żeli wypełniających. Efekty powiększania ust możemy zauważyć od razu po wykonaniu zabiegu, który trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut. Satysfakcjonujące efekty z tego typu zabiegu potrafią utrzymać się od 8 do 12 miesięcy a wszystko uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji organizmu każdego z nas.

Medycyna Estetyczna Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

Gabinet Medycyny Estetycznej

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *