Zarabiaj na kryptowalutach z Bitbay

Staliśmy się uczestnikami historii. W niedzielę wystartowały pierwsze transakcje terminowe na bitcoinach, które jak piszą niektórzy, mogą kompletnie odmienić los kryptowalut. Oto bitcoin wszedł formalnie na giełdę. Stał się mainstreamowy. Zaciekawienie pierwszego dnia było tak ogromne, że dwa razy konieczne było zawiesić obroty z powodu dokonania limitów zmian cen.

Cboe Global Markets wprowadziła kontrakty terminowe na bitcoiny. Dlatego też, ta grono giełd z Chicago, stanie się pierwszą, która dopuści do obiegu bitcoinowe futuresy (rodzaj kontraktu). Dodatkowo w grudniu ze swoją ofertą wystartuje CMB Group, rywal Cboe, a Nasdaq szykuje się do utworzenia bitcoinowych transakcji terminowych w drugiej połowie 2018 roku.

Kurs bitcoina po kontraktach terminowych na giełdzie w Chicago

Produkt proponowany przez Cboe umożliwi inwestorom obstawiać zakłady nawiązujące do przyszłej ceny bitcoina, która będzie określana według notowań na giełdzie Gemini, utworzonej przez dwóch braci Winklevoss. Wielu jest zdania, że te futuresy otwierają dojście na szeroki udział w rynku wirtualnego pieniądza również na Wall Street, jak i u inwestorów indywidualnych.

I tak się poniekąd stało. Cboe dwa razy zawiesiło dzisiaj rano handel kontraktami bitcoina po przyroście o 10 procent., a później o 20 procent. Pauzy trwały parę minut, co miało dać czas na opanowanie inwestorom.

Start kontraktów pchnął także wartość bitcoina. Z weekendowego dołka poleciała ona w ciągu ostatnich godzin w górę o około 20 proc. Holger Zschaepitz, reproter rynkowy „Die Welt”, dostrzega nawet, że wirtualny pieniądz może stać się innowacyjnym złotem dla pokolenia Y. W czasie gdy wycena kryptowaluty rosła, na swojej wartości tracił żółty kruszec oraz srebro.

Transakcje terminowe na bitcoina

Cała przygoda bitcoina z amerykańską giełdą to jednak narodziny prawdziwej rewolucji. Prezes Cboe, Chris Concannon, już wspomiał, że na celowniku mogą się znaleźć kontrakty terminowe na inne kryptowaluty.

Inwestycja w Bitcoin

Należałoby więc zainteresować się inwestycją w kryptowaluty. Wśród licznych platform ułatwiających inwestowanie, znalazła się jedna która przykuła naszą skupienie to Polska platforma BitBay. Naszym zdaniem jest to profesjonalna i równolegle intuicyjna giełda ułatwiająca kupno i sprzedaż Bitcoin, Etherum, Bitcoin Cash, LTC, Lisk oraz innych kryptowalut. Od jej utworzenia w roku 2014 do dnia dzisiejszego firma osiągneła międzynarodowy sukces wyłącznie z Polskim kapitałem. Reasumując Giełda BitBay jest znakomitą platformą aby otworzyć się na przygodę z krypto walutami. Ekspresowa i niezwykle prosta na BitBay rejestracja i weryfikacja BitBay pozwoli Ci zanurzyć się w świecie wirtualnych walut w kilka chwil. Aby poznać zdanie innych użytkowników zapraszamy do strony Opinie BitBay.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *