Bit Bay opinia

Bit Bay Opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

BitBay 2.0

Nowa wersja giełdy Bitbay została sporządzona z myślą o traderach, dla jakich liczy się przeważnie szybkość transakcji. Aby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana tudzież urozmaicona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie.

Bit Bay rejestracja

Inaugurujemy od wykonania naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent „Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja została znacznie uproszczona. Na początek tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po sekund na kopsnięty poprzez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyłowiony przez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi klienta.

„Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na gadzinowym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po wykroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link „Zweryfikuj swoje konto”.

Wnosimy się do blankietu widzialnego na niżej usytuowanym obrazku.

Weryfikacja polega na potwierdzeniu naszej tożsamości na podstawie załączonego dokumentu. Może stać się nim dowód indywidualny, prawko bądź paszport. Swoją drogą ważne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez przesłanie skanu jakiegokolwiek rachunku za m.in.. prąd/telefon, na którym świta dostarczony poprzez nas adres zamieszkania.

Konto firmowe w BitBay

:

Od wersji Bit Bay 2.0 zapewnia możliwość zarówno założenie konta służbowego. Konta firmowe pozostały przyszykowane z myślą o eksploatatorach, którzy prowadzą własną działalność oszczędną i chcieliby być w mocy tradowania i krążenia środkami służbowymi. Wszystkie faktury będą wówczas wystawiane automatycznie na dane towarzystwa.

Wpłaty na BitBay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej możliwości rychłej wpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu o tyle o ile 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego jak i wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto sposobną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy stosowną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego jak i właściwego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, że czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w współzależności od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie wybieramy możliwość „Moje konto”.

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie ukazały się już Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu przewodnim klikamy na pozycję „Giełda”.

Na górze ekranu występuje poprawiane menu, gdzie określamy jaki rynek nas ciekawi. Możemy wymieniać Bitcoin czy też Litecoin na trzy osiągalne waluty – Pln, Eur i Usd. Co więcej, platforma Bitbay oferuje także możliwość wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przeglądnąć trzy nadrzędne zestawienia, na które odtwarzać będziemy niesamowitą uwagę:

Propozycje skupu (BID) – wszelkie aktualnie wystawione propozycje użytkowników serwisu, w których to wyrażają oni swoją gotowość do zakupu nazwanej ilości Btc za proponowaną przez siebie opłatę.

Propozycje dystrybucji (ASK) – a więc sytuacja analogicznie odwrotna – użytkownicy oświadczą w tym miejscu, że posiadają określoną ilość Bitcoinów, które potrzebują scedować, pod warunkiem jednakże otrzymania za nie zadeklarowanej przez siebie ceny.

Poprzednie transakcje – rejestr najświeższych transakcji ziszczonych między eksploatatorami serwisu (w prawym górnolotnym rogu)

Oferty skupu posortowane są wedle kursu dla transakcji od najwyższej do najniższej, z drugiej strony propozycje dystrybucji, według tej samej strategie, jednakże poczynając od wartości najmniejszej.

Gdzie kupić bitcoin

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

Jak zrobić wypłatę z giełdy BitBay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
BitBay opinie

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinia Bit Bay

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: Opinie o BitBay

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *