Metoda WUKO w Szczecinie

Jak wykonuje się czyszczenie kanalizacji Szczecin?

Jedną z technik jest elektryczna maszyna do udrażniania rur Szczecin – usuwamy dzięki niej zatory, tłuszcze i inne zanieczyszczenia. Przy jej pomocy usuwa się zbędne rzeczy z brodzików, pisuarów czy też instalacji burzowych. Udrażnianie rur Szczecin można wykonać też za pomocą sprężyn elektrycznych. Gigantyczną zaletą tej metody są zmienne końcówki, które pozwalają na łatwe czyszczenie kanalizacji Szczecin.

Udrażnianie rur Szczecin i spirala mechaniczna

Jest to prawdopodobnie jedna z najefektywniejszych metod, dzięki którym przeprowadzamy czyszczenie i udrażnianie rur Szczecin ze wszystkich zanieczyszczeń. Jej moc i szansa przepychania rur Szczecin daje 100% skuteczność czyszczenia kanalizacji Szczecin. Powstaje z czterometrowych odcinków z hartowanych sprężyn i może osiągnąć zasięg aż do 40 metrów.

Wuko Szczecin

Prawdopodobnie jedną z najlepszych metod na czyszczenie kanalizacji oraz udrażnianie rur przeprowadzaną przez pogotowie kanalizacyjne Szczecin jest metoda Wuko. Charakteryzuje się nieinwazyjnością i brakiem wykorzystania środków silnie żrących. Jej skuteczność jest stale potwierdzana przez klientów metody Wuko Szczecin. Wuko jest metodą ciśnieniowo-hydrodynamiczną, która polega na tłoczeniu wody przez pompę pod odpowiednim ciśnieniem, które reguluje specjalna głowica. Pod wpływem takiego strumienia kierowanego na ściany rur odrywają się zanieczyszczenia co pozwala na gwarantowane udrażnianie rur Szczecin.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *